КОШНИЦА 0
Детски пуловер- Christmas Dog-детски пуловер-Thedresscode
Детски пуловер- Christmas Dog-детски пуловер-Thedresscode
Детски пуловер- Christmas Dog-детски пуловер-Thedresscode
Детски пуловер- Christmas Dog-детски пуловер-Thedresscode

Детски пуловер- Christmas Dog

ПРОДАЖНА ЦЕНА 48.00 лв 39.00 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС

Празнично настроение, ние ви предлагаме детски коледен пуловер 

Таблица с размери:

  • 120 (5/6 год) мишник до мишник 35см,дължина 44,ръкав 40
  • 130 (7/8год) мишник до мишник 36см,дължина 47,ръкав 44
  • 155 (9 год) мишник до мишник 42см,дължина 53,ръкав 46
  • 160 (10 год)мишник до мишник 45см,дължина 59,ръкав 52
  • 165 (11/12 год)мишник до мишник 46см,дължина 60,ръкав 54 

СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down