КОШНИЦА 0
Детски маратонки-Thedresscode (4300379324519)
Детски маратонки-Thedresscode (4300379324519)
Детски маратонки-Thedresscode (4300379324519)

Детски маратонки

ПРОДАЖНА ЦЕНА 69.00 лв 49.00 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС

Детски маратонки с велкро

Таблица с размери:

  • 27 номер / стелка 17,9 см
  • 28 номер / стелка  18,6 см
  • 29 номер / стелка 19,2 см
  • 30 номер / стелка 19,9 см

СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down