КОШНИЦА 0
Детски клин- Dino-Thedresscode
Детски клин- Dino-Thedresscode

Детски клин- Dino

ПРОДАЖНА ЦЕНА 16.99 лв НАМАЛЕНА ЦЕНА 22.81 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС

Детски клин - Dino 


Размери:  • 80-86

  • 92-98

  • 104-110

  • 120

  • 130

  • 140


Време за доставка от 7 от 15 дни


Състав : 100% памук


СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down