КОШНИЦА 0
Дамски сандали - Yellow Emotions-Дамски сандали - Yellow Emotions-Thedresscode
Дамски сандали - Yellow Emotions-Дамски сандали - Yellow Emotions-Thedresscode
Дамски сандали - Yellow Emotions-Дамски сандали - Yellow Emotions-Thedresscode

Дамски сандали - Yellow Emotions

ПРОДАЖНА ЦЕНА 75.00 лв 75.00 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС

Таблица с размери :

  • 35 стелка 22 см
  • 36 стелка 22,5 см
  • 37 стелка 23,5 см
  • 38 стелка 24 см
  • 39 стелка 24,7 см

Височина платформа - 2см


СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down