КОШНИЦА 0
Дамски пуловер-дамски пуловер-Thedresscode
Дамски пуловер-дамски пуловер-Thedresscode
Дамски пуловер-дамски пуловер-Thedresscode

Дамски пуловер

ПРОДАЖНА ЦЕНА 72.00 лв 72.00 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС
таблица с размери:
  • S бюст 92 см,дължина 61 см
  • M бюст 96 см,дължина 62 см
  • L бюст 102 см,,дължина 63 см

СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down