КОШНИЦА 0
Дамски обувки- Black Ribbon-Thedresscode
Дамски обувки- Black Ribbon-Thedresscode
Дамски обувки- Black Ribbon-Thedresscode
Дамски обувки- Black Ribbon-Thedresscode
Дамски обувки- Black Ribbon-Thedresscode

Дамски обувки- Black Ribbon

ПРОДАЖНА ЦЕНА 92.99 лв 82.90 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС

Таблица с размери  на стелка : 

  • 35 - 22,5 cm
  • 36 - 23 cm
  • 37- 23,5 cm
  • 38 - 24 cm
  • 39 - 24,5 cm
  • 40 - 25 cm

Срок за доставка 10/20 работни дни


СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down