КОШНИЦА 0
Дамски елек -Sweetlest - Thedresscode (4248108925031)
Дамски елек -Sweetlest - Thedresscode (4248108925031)
Дамски елек -Sweetlest - Thedresscode

Дамски елек -Sweetlest

ПРОДАЖНА ЦЕНА 44.99 лв НАМАЛЕНА ЦЕНА 50.00 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС

Таблица с размери :

S бюст 92 см,дължина 66 см

M бюст 98 см,дължина 67 см

L бюст 104 см,дължина 68 см

XL бюст 110 см,дължина 69 см


СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down