КОШНИЦА 0
Дамска блуза - sequins-дамска блуза с паиети-Thedresscode
Дамска блуза - sequins-дамска блуза с паиети-Thedresscode

Дамска блуза - sequins

ПРОДАЖНА ЦЕНА 37.00 лв 37.00 лв ЦЕНА ЗА
вкл. ДДС
Таблица с размери:
  • S гръдна 88 см,дължина 61см,рамене 39 см
  • M гръдна 92 см,дължина 62 см,рамене 40 см
  •  гръдна 96 см,дължина 63см,рамене 41 см
  • XL гръдна 100 см,дължина 64см,рамене 42 см

СПОДЕЛИPeople who bought this product, also bought

Language
English
Open drop down